Otomatik Karton Kutu Köşe Etiketleme Makinası

Otomatik Karton Kutu Köşe Etiketleme Makinası
Makine, kozmetik, gıda, ilaç, günlük kimyasallar, elektronik, oyuncaklar, donanım, plastik ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve çeşitli düzlem etiketlemelerine uygulanabilir ve kaplama mekanizmasının değiştirilmesi düzensiz yüzey etiketlemesini karşılayabilir; ve makine yüksek stabilite, iyi etiketleme etkisi, hava kabarcığı yok, kırışıklık yok ve doğru etiketleme avantajlarına sahiptir.

Etiketleme makinesinin parametreleri
Etiket uzunluğu10 mm, 300 mm
Etiket genişliği10 mm, 150 mm
Rulo Etiket dış çapı300 mm, 350 mm
Rulo Etiket iç çapı70 mm, 75 mm
Doğruluk± 1 mm
Etiket hızı30 ~ 120 adet / dak
Konveyör hızı5 ~ 25m / dak
Uygun etiket türüYapışkanlı etiket (Şeffaf etiket mevcuttur)
Çalışma hava basıncı0.4-0.6Mpa
Voltaj220VAC ± 10 50HZ
Güç1500 W
Ağırlık230kg
Ortalama boyut2000 mm × 800 mm × 1500 mm

Ana Özellikler

1) Geniş uygulama aralığı, tüm yuvarlak şişe etiketleme veya sqaure şişe etiketleme ihtiyaçlarını karşılayabilir, şişe arasında etiketleme geçişi basit, ayarlaması kolaydır

2) Etiket doğruluğu iyidir, etiket sapması düzeltme mekanizmasını kullanır, bant sapmaz, etiketleme konumu ve eğim ayarlanabilir ve ayarın ölü açısı yoktur.

3) Etiket kalitesi mükemmel, elastik baskı kapak kayışını benimseyin, etiket düz, kırışıklık yok, paketleme kalitesini artırın.

4) Uygulama esnektir, şişeli tip etiketleme makinesi otomatik şişe ayırma fonksiyonu ile sağlanır, tek bir makinede üretilebilir ve ayrıca üretim hattına bağlanabilir.

5) Akıllı kontrol, otomatik fotoelektrik izleme, etiketsiz, standart olmayan otomatik düzeltme ve etiket otomatik algılama, sızıntının önlenmesi ve etiket israfı.

6) Yüksek stabilite, Destekleyici ekipman 7 × 24 saat çalışır, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, KEYENCE şişe sensörü, Leuze yüksek hassasiyetli etiket sensörü.

7) Ayarlama basittir, etiketleme hızı, taşıma hızı ve şişe ayırma hızı kademesiz hız düzenlemesini gerçekleştirebilir ve ayar ihtiyaca göre yapılır.

8) Güçlü ve dayanıklı, üç çubuk ayar mekanizmasını benimseyin, üçgenin kararlılığını tam olarak kullanın, tüm makine sağlam ve dayanıklıdır. GMP üretiminin gerekliliklerine uygun tam ss304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Otomatik-Karton-Kutu-Köşe-Etiketleme-Makine-Detayları

Detaylar

Çözme mekanizması

Silindir etiketi kullanır. Makine çalışırken mekanizma çözülecektir.
- Etiket uygulaması: yapışkan etiket, kuru tutkal filmi, elektronik denetim kodu, barkod vb.
- Ürün uygulaması: Düz, geniş bir ark yüzeyine etiket veya film yapıştırmak için gerekli ürünler

Çekiş fonksiyonu

Etiket doğruluğunu artıracak etiketi çekecektir. Kullanımı bu kadar kolay basit bir yapıdır. ve etiket sapmasını önleyebilir.

Sensör

Uzun süre çalışmayı destekleyin, sıcak, doğru algılama, basit işlem yok. Makine çalışırken etiketi algılayacaktır. Böylece doğruluğu artırabilir.

Kaplama mekanizması

Basit ayar, standart oluşum, kırışıklık yok, kabarcık yok

Makine malzemesi

Güçlü ve dayanıklı, üç çubuk ayar mekanizmasını benimseyin, üçgenin dengesini tam olarak kullanın, tüm makine sağlam ve dayanıklıdır. GMP üretiminin gerekliliklerine uygun tam ss304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Bileşenler

Yüksek stabilite, Destekleyici ekipman 7 × 24 saat çalışır, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, KEYENCE şişe sensörü, Leuze yüksek hassasiyetli etiket sensörü.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Üretim tarihini ve parti numarasını hat üzerinde basabilen, şişenin paketleme sürecini azaltabilen ve üretim verimliliğini artırabilen mürekkep püskürtmeli yazıcı makinesi ile donatılabilir.

Şerit Yazıcı

Üretim tarihini ve parti numarasını hatta yazdırabilen, şişenin paketleme sürecini azaltan ve üretim verimliliğini artıran şerit yazıcı makinesi ile donatılabilir.

Uygulama

Etiketleme, karton kutu, çeşitli kartlar, kağıt tabakalar, katlanmamış kağıt kutular, PE poşetler, kitaplar ve benzerlerinde kullanılabilir ve ayrıca çeşitli ürünlerin yüzeyine koruyucu filmlerle yapıştırılabilir.