Ürün:% s

VKPAK, basınca duyarlı kağıt etiketler için otomatik etiketleme makinelerine, ayrıca polietilen kılıf ve tam gövde shrink etiketlere sahiptir. Otomatik sistemlerimiz ön, arka, sarma ve çok taraflı uygulamalar için yapılandırılabilir. Son teknoloji yeteneğimiz ayrıca UPC kodlama için yazdırma ve uygulama teknolojisini de içerir.

VKPAK, etiketleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli otomatik etiketleme sistemleri üretir. Herhangi bir otomatik etiketleme makinesinin kalbi, kontrol sistemidir. VKPAK, tüm etiketleme sistemlerimizde bulunan baş döndürücü bir dizi seçenekle bugün piyasadaki en gelişmiş kontrolleri geliştirmiştir. Ek olarak, kontroller sahip olabileceğiniz özel uygulamalar için uyarlanabilir.

İster üst, alt, ön, arka, sargı, boyun veya bunların herhangi bir kombinasyonuna ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınıza uygun otomatik bir etiketleme sistemi sağlayabiliriz. Bu sayfada birçok türde standart otomatik etiketleme ekipmanı bulacaksınız, ancak sahip olabileceğiniz özel ihtiyaçlarınız için bizi aramaktan çekinmeyin, olasılıklara göre bunları ihtiyacınız olan etiketleme sistemine dahil edebiliriz.