Otomatik Yönlendirme Etiketleme Makinesi Etrafına Sarın

Otomatik Yönlendirme Etiketleme Makinesi Etrafına Sarın
Yönlendirilmiş Sarma Etiketleme Makinesi servo motor ile kontrol edilir (etiket tam olarak 1mm'dir), Her türlü yuvarlak kap için uygundur. Etiketleme makinesinin tüm elektrikli parçaları Tayvan veya Japonya'da yapılır. Üç noktadan tutma mekanizması, yuvarlak şişe için yüksek etiketleme hassasiyeti sağlar. Çok yönlü şişe çapı için pnömatik sarma istasyonu. Otomatik Yönlendirme Etrafına Sarın Etiketleme Makinesi, gıda camı pet plastik yuvarlak şişeler, kavanozlar, kutular, teneke kutular vb.İçin yüzeyin veya diğer kavisli yüzeylerin çevresini etiketlemek için Opsiyonel çevre konumlandırma algılama cihazına sahiptir, belirtilen konumu tek veya çift etiketle gerçekleştirir.

Etiketleme Hassasiyeti± 1 mm (ürün ve etiket hatası hariç);
Güç kaynağıAC220V 50 / 60Hz 700W
Konveyör Hızı5 ~ 25 metre / dakika;
Etiketleme Hızı10 ~ 35 adet / dak (Ürünle ilgili, etiket boyutu);
Çıkartma Çıkış HızıStep Motor: 5 ~ 19 metre / dakika
Servo Motor: 5 ~ 25 metre / dakika
Uygulama Şişe BoyutuDış çap: Φ25-100mm;
Yükseklik: 25 mm ~ 300 mm;
Uygulanabilir etiket boyutuEtiket Uzunluğu: 20mm ~ 290mm;
Etiket Genişliği (gövde kağıt genişliği): 20mm ~ 120mm; 180 mm (isteğe bağlı)
İç çap kağıt rulosuΦ76mm
Dış çap kağıt rulosuMaks. Alan sayısı Φ300 mm
Boyut (L * W * H)2000 mm × 1150 mm × 1500 mm
Ağırlık185 kg

Özellikleri:

1. Seçeneklerinize göre konumlandırma işlevine sahip olun. Ayrıca bir çıkartma veya iki çıkartma etiketleme modunu gerçekleştirebilir.

2. Ayarlamaya uygun etiketleme kafası, hassas etiketlemeyi sağlamak için etiketleme hızı otomatik olarak konveyör bant hızı ile eşzamanlıdır.

3. Konveyör hattının hızı, basınç bandının hızı ve etiket çıkışının hızı PLC insan arayüzü tarafından ayarlanabilir ve değiştirilebilir.

4. Ünlü marka PLC, kademeli veya servo motor, sürücü, sensör, vb, kaliteli bileşenlerin konfigürasyonunu kullanın.

5. Yuvarlak şişelerde sabit nokta ve pozisyon etiketlemesi için uygundur.

6. Lastik tekerlek diferansiyel aralığı mekanizması, inverter kademesiz hız değişimi, herhangi bir aralığa ayrılmış olarak kullanın. Ürünleri değiştirirken teknik özellik parçalarını değiştirmeye gerek yoktur.

7. Yüksek hız, hassasiyet ve kararlılık sağlayan ithal tanınmış marka servo motor kullanın.

8. Silindir konumlandırma, hızlı hareket ve çok çeşitli ürün özellikleri için uygulanabilir.

9. Etiketlerin üzerinde yuvarlanan lastik tekerlek, uzun servis ömrü. Konum etiketleme, yüksek hassasiyetli etiketlemedir.

10. Etiketleme doğruluğu ± 0,5 mm.

Diğer Sonuç Ekipmanları Tanıtımı:

1. Düz yüzey, yuvarlak etiketleme, konik sargı etiketleme için farklı etiketleme çözümleri sağlanabilir. Bir ürün, bir çıkartma, iki çıkartma veya daha fazla çıkartma etiketleme yapabilir, ayrıca bir tarafı, iki tarafı, üç tarafı veya daha fazla tarafı etiketlemeyi bitirmek için bir çıkartma yapabilir.

2. Size doğrudan etiketleme makinesinden önce bağlanabilen isteğe bağlı şişe çözücü döndürme tablasını sağlayabiliriz, operatörler şişeleri döner tablaya koyabilir, ardından döner tabla şişeleri etiketleme makinesine etiketleme makinesine gönderir otomatik olarak.

3. Aynı zamanda ağırlık kontrol cihazı, metal dedektörü, şişe dolum makinesi, kapak makinesi, kapama makinesi, kapak baskı makinesi, mürekkep püskürtmeli / lazer / TTO yazıcı vb.